
Elegant Crystal Alloy Bracelet Quartz Watch For Women With Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthens Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 23g |
More Images







Elegant Crystal Alloy Bracelet Quartz Watch For Women With Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthens Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthens Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 23g |























