
Elegant Imitation Pearl And Copper Chain Alloy Body Chain For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Number Of Belts | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Elegant |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 223g |
Original: $10.35
-65%$10.35
$3.62More Images




Elegant Imitation Pearl And Copper Chain Alloy Body Chain For Female
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Number Of Belts | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Elegant |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 223g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Number Of Belts | Single Circle |
| Size | 115Cm |
| Style | Elegant |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 223g |

















