
Necklace Imitation Pearl Alloy Starfish Shell Tassel Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Necklace Imitation Pearl Alloy Starfish Shell Tassel Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl Ccb Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |

















