
Exaggerated Handmade Alloy Pendant Ribbon Fabric Necklace With Flower Animal Zodiac Geometric Pattern For Women
Exaggerated Handmade Alloy Pendant Ribbon Fabric Necklace With Flower Animal Zodiac Geometric Pattern For Women
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images





Exaggerated Handmade Alloy Pendant Ribbon Fabric Necklace With Flower Animal Zodiac Geometric Pattern For Women
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Exaggerated,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























