
Exaggerated Retro Women's Ring With Imitation Pearls Heart Shape Geometric Pattern Electroplated
Exaggerated Retro Women's Ring With Imitation Pearls Heart Shape Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images












Exaggerated Retro Women's Ring With Imitation Pearls Heart Shape Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























