
Fashion Allmatch Jewelry Exquisite Copper Set With Zircon Cross Necklace For Women Geometric Style Copper Plated With Real Gold Electroplating Treatment
Fashion Allmatch Jewelry Exquisite Copper Set With Zircon Cross Necklace For Women Geometric Style Copper Plated With Real Gold Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images






Fashion Allmatch Jewelry Exquisite Copper Set With Zircon Cross Necklace For Women Geometric Style Copper Plated With Real Gold Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |











