
Wholesale Ins Style Geometric Braided Chain Design Copper And Titanium Steel Goldplated Jewelry Set For Unisex
Wholesale Ins Style Geometric Braided Chain Design Copper And Titanium Steel Goldplated Jewelry Set For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.48
-65%$3.48
$1.22More Images










Wholesale Ins Style Geometric Braided Chain Design Copper And Titanium Steel Goldplated Jewelry Set For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |











