
Fashion Allmatch Women's Bracelet Metal Pu Leather Magnetic Buckle Geometric Rhinestone Electroplating
Fashion Allmatch Women's Bracelet Metal Pu Leather Magnetic Buckle Geometric Rhinestone Electroplating
| Function | Decoration |
|---|---|
| Material | Metal |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Birthday |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
More Images




Fashion Allmatch Women's Bracelet Metal Pu Leather Magnetic Buckle Geometric Rhinestone Electroplating
| Function | Decoration |
|---|---|
| Material | Metal |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Birthday |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decoration |
|---|---|
| Material | Metal |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Birthday |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























