
Fashion Classic Quartz Women's Watch With Pu Strap And Alloy Case Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images
















Fashion Classic Quartz Women's Watch With Pu Strap And Alloy Case Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 50g |























