
Fashion Creative Love Ring Zinc Alloy Heartshaped Inlaid Zircon For Women
| Gender | Love,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images













Fashion Creative Love Ring Zinc Alloy Heartshaped Inlaid Zircon For Women
| Gender | Love,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Love,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |























