
Fashion Distinctive Butterfly Pendant Finger Bracelet Alloy Electroplating Geometric Design For Women
Fashion Distinctive Butterfly Pendant Finger Bracelet Alloy Electroplating Geometric Design For Women
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
More Images






Fashion Distinctive Butterfly Pendant Finger Bracelet Alloy Electroplating Geometric Design For Women
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























