
Fashion Men's Metal Leather Belt Quartz Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
Fashion Men's Metal Leather Belt Quartz Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 79g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images






Fashion Men's Metal Leather Belt Quartz Watch With Round Dial And Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 79g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 79g |























