
Fashion Men's Plastic Watch With Wood Grain And Round Dial
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 92g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images









Fashion Men's Plastic Watch With Wood Grain And Round Dial
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 92g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 92g |























