
Fashion Men's Wristwatch Alloy Case Plastic Strap Square Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Luminous Waterproof Quartz Watch
Fashion Men's Wristwatch Alloy Case Plastic Strap Square Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Luminous Waterproof Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |
Original: $12.12
-65%$12.12
$4.24More Images









Fashion Men's Wristwatch Alloy Case Plastic Strap Square Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Luminous Waterproof Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |























