
Fashion Niche Geometric Natural Stone Beaded Titanium Steel Electroplated Jewelry Suit For Unisex
Fashion Niche Geometric Natural Stone Beaded Titanium Steel Electroplated Jewelry Suit For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images








Fashion Niche Geometric Natural Stone Beaded Titanium Steel Electroplated Jewelry Suit For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























