
Fashion Sports Personality Explosions Men's Quartz Watch And Beaded Bracelet 2Piece Set Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial
Fashion Sports Personality Explosions Men's Quartz Watch And Beaded Bracelet 2Piece Set Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 48g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images






Fashion Sports Personality Explosions Men's Quartz Watch And Beaded Bracelet 2Piece Set Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Clasp Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 48g |























