
Fashion Square Alloy Women's Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $5.31
-65%$5.31
$1.86More Images






Fashion Square Alloy Women's Quartz Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























