
Fashion Unisex Geometric Titanium Steel Double Ring Crystal Necklace With Electroplating Treatment
Fashion Unisex Geometric Titanium Steel Double Ring Crystal Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images








Fashion Unisex Geometric Titanium Steel Double Ring Crystal Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























