
Fashion Women's Ccballoy Geometric And Bow Patterned Beaded Bracelet With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Fashion Women's Ccballoy Geometric And Bow Patterned Beaded Bracelet With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |























