
Fashion Women's Watch Bracelet With Small Flower Rhinestone Scale Zinc Alloy Case Titanium Alloy Strap
Fashion Women's Watch Bracelet With Small Flower Rhinestone Scale Zinc Alloy Case Titanium Alloy Strap
| Buckle Material | Titanium |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Original: $3.08
-65%$3.08
$1.08More Images







Fashion Women's Watch Bracelet With Small Flower Rhinestone Scale Zinc Alloy Case Titanium Alloy Strap
| Buckle Material | Titanium |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Titanium |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 60g |























