
Fashionable Colorful Conch And Starfish Beaded Necklace And Bracelet Set With Imitation Pearls Porcelain Pendant Sea Life Pattern Electroplating For Women
Fashionable Colorful Conch And Starfish Beaded Necklace And Bracelet Set With Imitation Pearls Porcelain Pendant Sea Life Pattern Electroplating For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Sea Life |
| Pendant Material | Porcelain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 19g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images






















Fashionable Colorful Conch And Starfish Beaded Necklace And Bracelet Set With Imitation Pearls Porcelain Pendant Sea Life Pattern Electroplating For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Sea Life |
| Pendant Material | Porcelain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Sea Life |
| Pendant Material | Porcelain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 19g |























