
Fashionable Waterproof Alloy Women's Fullautomatic Electronic Round Dial Watches
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |
Original: $5.96
-65%$5.96
$2.09More Images












Fashionable Waterproof Alloy Women's Fullautomatic Electronic Round Dial Watches
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |























