
Female Student Bracelet Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Rectangle Dial Chic Style Simple Retro
Female Student Bracelet Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Rectangle Dial Chic Style Simple Retro
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Bracelet Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Student Watch |
| Weight | 16g |
Original: $2.77
-65%$2.77
$0.97More Images





Female Student Bracelet Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Rectangle Dial Chic Style Simple Retro
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Bracelet Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Student Watch |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22.6Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Liu's Watch Industry | Bracelet Watch |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Women's Watch | Student Watch |
| Weight | 16g |























