
Freshwater Pearl Copper 925 Silver Goldplated Drop Shape Willow Branch Earrings For Women
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Willow Branch Drop Earrings |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashionable |
| Weight | 3g |
Original: $7.93
-65%$7.93
$2.78More Images




Freshwater Pearl Copper 925 Silver Goldplated Drop Shape Willow Branch Earrings For Women
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Willow Branch Drop Earrings |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashionable |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 7Mm (Inclusive)-8Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Rice Type,Water Drop Shape |
| Product Name | Willow Branch Drop Earrings |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Fashionable |
| Weight | 3g |























