
Girls Watch Alloy Gold Round Dial With Small Diamond Ins And Lazy Pullout Bracelet College Style
Girls Watch Alloy Gold Round Dial With Small Diamond Ins And Lazy Pullout Bracelet College Style
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21g |
Original: $2.56
-65%$2.56
$0.90More Images







Girls Watch Alloy Gold Round Dial With Small Diamond Ins And Lazy Pullout Bracelet College Style
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21g |























