
Glass Colored Glaze Butterfly Inlaid Zircon Cross Chain Necklace For Women Ins Style Animal Zodiac
Glass Colored Glaze Butterfly Inlaid Zircon Cross Chain Necklace For Women Ins Style Animal Zodiac
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Colored Glaze |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images










Glass Colored Glaze Butterfly Inlaid Zircon Cross Chain Necklace For Women Ins Style Animal Zodiac
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Colored Glaze |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Glass,Colored Glaze |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Ins Style,Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |























