
Gothic Dark Wind Simulation Spider Imitation Pearl Alloy Pendant Women's Multi Layer Clavicle Chain Necklace With Ball Chain
Gothic Dark Wind Simulation Spider Imitation Pearl Alloy Pendant Women's Multi Layer Clavicle Chain Necklace With Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 26g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Gothic Dark Wind Simulation Spider Imitation Pearl Alloy Pendant Women's Multi Layer Clavicle Chain Necklace With Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Weight | 26g |























