
Hand Jewelry Bracelet Crystal Protection Copper Flowers Electroplating Natural Style Couple Women
Hand Jewelry Bracelet Crystal Protection Copper Flowers Electroplating Natural Style Couple Women
| Gender | Couple Style,Women's |
|---|---|
| Health Function | This Year Of Life To Ensure Peace |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images








Hand Jewelry Bracelet Crystal Protection Copper Flowers Electroplating Natural Style Couple Women
| Gender | Couple Style,Women's |
|---|---|
| Health Function | This Year Of Life To Ensure Peace |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple Style,Women's |
|---|---|
| Health Function | This Year Of Life To Ensure Peace |
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























