
Handmade Beaded Multicolor Natural Stone Bracelet And Necklace Set With Stars Sun Moon Clouds Universe Pattern For Women
Handmade Beaded Multicolor Natural Stone Bracelet And Necklace Set With Stars Sun Moon Clouds Universe Pattern For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Handmade Beaded |
| Weight | 14g |
Original: $3.32
-65%$3.32
$1.16More Images






Handmade Beaded Multicolor Natural Stone Bracelet And Necklace Set With Stars Sun Moon Clouds Universe Pattern For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Handmade Beaded |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Handmade Beaded |
| Weight | 14g |























