
Handmade Imitation Pearl Bow Geometric Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Handmade Imitation Pearl Bow Geometric Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























