
Handmade Natural Tiger Eye Stone Beaded Bracelet Geometric Style Unisex
| Condition | Premium Products (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | New Chinese Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images






Handmade Natural Tiger Eye Stone Beaded Bracelet Geometric Style Unisex
| Condition | Premium Products (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | New Chinese Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Premium Products (Ten Products) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend,Wedding |
| Style | New Chinese Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























