
Hip Hop Rhombus Cuban Chain Microinlaid Zircon Copper Bracelet Unisex
| Health Function | Radiation-Proof |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Print Logo | Can |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Rhombus |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 121g |
Original: $11.00
-65%$11.00
$3.85More Images






Hip Hop Rhombus Cuban Chain Microinlaid Zircon Copper Bracelet Unisex
| Health Function | Radiation-Proof |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Print Logo | Can |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Rhombus |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 121g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Health Function | Radiation-Proof |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Print Logo | Can |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Rhombus |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 121g |























