
Hip Hop Style Double Gun Baby Pendant Necklace Zinc Alloy Electroplating Cuban Chain For Men
Hip Hop Style Double Gun Baby Pendant Necklace Zinc Alloy Electroplating Cuban Chain For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 116g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Hip Hop Style Double Gun Baby Pendant Necklace Zinc Alloy Electroplating Cuban Chain For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 116g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 116g |























