🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Hollow Love Heart Titanium Steel Ring For Men And Women Couple Rings Electroplated Hand Jewelry
Hollow Love Heart Titanium Steel Ring For Men And Women Couple Rings Electroplated Hand Jewelry
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Select Color
Select Spec
From $0.43
Original: $1.22
-65%Hollow Love Heart Titanium Steel Ring For Men And Women Couple Rings Electroplated Hand Jewelry—
$1.22
$0.43More Images







Hollow Love Heart Titanium Steel Ring For Men And Women Couple Rings Electroplated Hand Jewelry
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |









