🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Titanium Steel Geometric Outdoor Ring For Men And Women With Electroplating Treatment
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Select Color
Select Spec
From $0.33
Original: $0.93
-65%Titanium Steel Geometric Outdoor Ring For Men And Women With Electroplating Treatment—
$0.93
$0.33More Images







Titanium Steel Geometric Outdoor Ring For Men And Women With Electroplating Treatment
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |









