
Jewelry Alloy Beaded Bracelet With Mushroom Butterfly Pendant Animal Zodiac Star Geometric Electroplating For Women
Jewelry Alloy Beaded Bracelet With Mushroom Butterfly Pendant Animal Zodiac Star Geometric Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Weight | 23g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images











Jewelry Alloy Beaded Bracelet With Mushroom Butterfly Pendant Animal Zodiac Star Geometric Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ethnic Style,Ethnic,National Style |
| Weight | 23g |























