
Jewelry Alloy Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern Electroplated Punk Style And Imitation Turquoise Beads
Jewelry Alloy Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern Electroplated Punk Style And Imitation Turquoise Beads
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 48g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images






Jewelry Alloy Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern Electroplated Punk Style And Imitation Turquoise Beads
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 48g |























