
Jewelry Alloy Colorful Ceramic Bead Necklace Sweet Heart Bow Pendant Bracelet With Star Pattern Electroplated
Jewelry Alloy Colorful Ceramic Bead Necklace Sweet Heart Bow Pendant Bracelet With Star Pattern Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Jewelry Alloy Colorful Ceramic Bead Necklace Sweet Heart Bow Pendant Bracelet With Star Pattern Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























