
Jewelry Alloy Crystal Ring Luxury Palace Style Geometric Electroplating Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images





Jewelry Alloy Crystal Ring Luxury Palace Style Geometric Electroplating Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























