
Jewelry Alloy Flannel Collar Star Moon Pendant Tassel Necklace For Women With Geometric Style Electroplated
Jewelry Alloy Flannel Collar Star Moon Pendant Tassel Necklace For Women With Geometric Style Electroplated
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
More Images





Jewelry Alloy Flannel Collar Star Moon Pendant Tassel Necklace For Women With Geometric Style Electroplated
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 12g |











