
Wholesale Necklace Sword Shaped Curved Moon Flannel Collar Vintage Gothic Star Tassel Long Drawstring Alloy Geometric
Wholesale Necklace Sword Shaped Curved Moon Flannel Collar Vintage Gothic Star Tassel Long Drawstring Alloy Geometric
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
More Images





Wholesale Necklace Sword Shaped Curved Moon Flannel Collar Vintage Gothic Star Tassel Long Drawstring Alloy Geometric
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |











