
Jewelry Alloy Geometric Animal Zodiac Sweet Cool Necklace For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Jewelry Alloy Geometric Animal Zodiac Sweet Cool Necklace For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |























