
Jewelry Alloy Geometric Crystal Tassel Clavicle Necklace Cold Style Simple Multi Layer Stacked Diamond Design
Jewelry Alloy Geometric Crystal Tassel Clavicle Necklace Cold Style Simple Multi Layer Stacked Diamond Design
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images






Jewelry Alloy Geometric Crystal Tassel Clavicle Necklace Cold Style Simple Multi Layer Stacked Diamond Design
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 15g |























