
Jewelry Alloy Imitation Pearl Beaded Fish Pendant Clavicle Chain Electroplating Animal Style
Jewelry Alloy Imitation Pearl Beaded Fish Pendant Clavicle Chain Electroplating Animal Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animal |
| Weight | 34g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Jewelry Alloy Imitation Pearl Beaded Fish Pendant Clavicle Chain Electroplating Animal Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animal |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Animal |
| Weight | 34g |























