
Jewelry Alloy Imitation Pearl Shell Ball Chain Multilayer Necklace With Animal Zodiac Pattern Electroplated For Women
Jewelry Alloy Imitation Pearl Shell Ball Chain Multilayer Necklace With Animal Zodiac Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images












Jewelry Alloy Imitation Pearl Shell Ball Chain Multilayer Necklace With Animal Zodiac Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |























