
Jewelry Alloy Iron Chain Animal Zodiac Gothic Vintage Spider Pendant Electroplating Necklace For Women
Jewelry Alloy Iron Chain Animal Zodiac Gothic Vintage Spider Pendant Electroplating Necklace For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Jewelry Alloy Iron Chain Animal Zodiac Gothic Vintage Spider Pendant Electroplating Necklace For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |























