
Jewelry Alloy Leaf Pendant Women's Necklace With Electroplating And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $0.93
-65%$0.93
$0.33More Images




Jewelry Alloy Leaf Pendant Women's Necklace With Electroplating And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaf |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























