
Jewelry Alloy Pointed Skull Pendant Tassel Necklace Hip Hop Geometric Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Festival Elements |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Jewelry Alloy Pointed Skull Pendant Tassel Necklace Hip Hop Geometric Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Festival Elements |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet And Cool Style,Festival Elements |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 23g |























