
Jewelry Alloy Star And Moon Ring Set With Butterfly Geometric Design And Microinlaid Diamond For Women
Jewelry Alloy Star And Moon Ring Set With Butterfly Geometric Design And Microinlaid Diamond For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Null |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images




Jewelry Alloy Star And Moon Ring Set With Butterfly Geometric Design And Microinlaid Diamond For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Null |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Null |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 20g |























