
Jewelry Artificial Crystal Beaded Double Layer Necklace With Alloy Pendant Heart Shape Geometric Style Electroplating
Jewelry Artificial Crystal Beaded Double Layer Necklace With Alloy Pendant Heart Shape Geometric Style Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 18g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images








Jewelry Artificial Crystal Beaded Double Layer Necklace With Alloy Pendant Heart Shape Geometric Style Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Geometry |
| Weight | 18g |























